Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Komunikace se specifickými uživateli
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Komunikace se specifickými uživateli

Událost Seminář
Čas 09.01.2019
od 09:30 am do 12:00 pm
Místo Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608 621 693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Tichý svět

Místo konání:
Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj

Přednáška organizace Tichý svět přinese informace o osobách s postižením sluchu či o kompenzačních pomůckách, které jim pomáhají, ale i o tom, jakým způsobem s těmito lidmi komunikovat, jakých chyb se vyvarovat a navíc mnoho zajímavostí ze světa neslyšících. Dále Vám ukážeme Tichou linku jako nástroj pro online tlumočení do znakového jazyka a online přepis mluvené řeči a na závěr Vás v rámci minikurzu naučíme pár základních znaků, které ve své práci můžete v komunikaci s neslyšícími využít.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  07.01.2019

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů