Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz Knihovník pracovník správy fondů
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Kurz Knihovník pracovník správy fondů

Událost Rekvalifikační kurs
Čas Pondělí 04.03.2019 00:00 do
Pátek 31.05.2019 00:00
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna, 6. patro)

Kurz je určen široké odborné veřejnosti jako doplnění chybějící kvalifikace. Bude realizován formou blended learningu, tedy kombinací distančního studia (e-learningu) a frontální výuky (workshopů).

V e-learningnovém kurzu se  pravidelně každý týden studentům otevře vždy jedno dané téma v podobě studijních materiálů, konkrétně: učební texty určené k samostudiu, videa s praktickými postupy a další edukativní materiály. Součástí budou průběžné procvičovací úkoly z praxe a samostatné úkoly.

Frontální výuka
bude mít podobu praktického školení či semináře, který se bude konat v uvedených rozmezích v počítačové učebně Moravské zemské knihovny v Brně, celkem 5 dnů workshopů, vždy po 8 hodinách výuky - 19.3., 2.4., 16.4., 30.4. a 14.5.

Cílem kurzu je připravit posluchače k úspěšnému absolvování zkoušky podle Národní soustavy kvalifikací.
POZOR! Zkouška není součástí kurzu. Je nutné přihlásit se k ní zvlášť.

Typ akce: Rekvalifikační kurs

Pro koho je akce určena:
ochranu fondu

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.02.2019

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  1000 Kč    pro členy SKIP:  1000 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů