Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce E-learning: Medicínské informace pro knihovny 2018
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

E-learning: Medicínské informace pro knihovny 2018

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas Pondělí 21.05.2018 12:00 do
Pátek 29.06.2018 00:00
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Systémy a nástroje pro vyhledávání

E-learningový kurz volně navazující na předchozí kurzy Medicínských informací pro knihovníky (2017, 2016) a je určený pro knihovníky z lékařských knihoven. Kurz nabízí 6 modulů, které jsou zaměřeny na zpracování rešeršního požadavku, problematiku digitálních knihoven, vyhledávání v Google a v portálu Knihovny.cz a samozřejmě vyhledávání přes portál Medvik. Všechny moduly jsou zpracovány s důrazem na praktické využití a účastníci díky tomu získají možnost procvičení popisovaných dovedností.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
E-learningový kurz

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů