Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Muzikoterapie v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Muzikoterapie v knihovnách

Událost Seminář
Čas Úterý 28.04.2015 10:00 do
Středa 29.04.2015 15:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj

Knihovny patří mezi vzdělávací instituce, které zpravidla plní funkci komunitních center. Aktivity knihoven se zaměřují na široké spektrum populace. Patří mezi ně i děti a dospělí se specifickými potřebami. Nejen jim jsou určeny muzikoterapeutické dílny a hudebně-vzdělávací pořady s prvky muzikoterapie, které jsou již více než rok v Knihovně Jiřího Mahena v Brně realizovány. Proč zrovna muzikoterapie? Hudba jako neverbální vyjádření boří veškeré bariéry mezi lidmi a stává se pojítkem mezi nimi. Hudba je zároveň pojítkem mezi námi a světem, umožňuje nám poznat sama sebe a svět kolem nás. Během 17. hudebního semináře pro knihovníky a odbornou veřejnost budou představeny některé muzikoterapeutické a arteterapeutické přístupy a jejich možnosti využití v knihovnách. Mezi lektory a přednášejícími budou i přední osobnosti oboru (např. L. Holzer, M. Lipský). Součástí semináře je i výroční zasedání ČNS IAML.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  17.04.2015

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  150 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Poznámky:
Přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/1OcqvpcvqWVVZjfxjTGk12GNNBEeZeOsIAHVJRd_tkRA/viewform

Upravit tuto akci

Akce dokumentů