Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

OKnA 2016

Událost Seminář
Čas Pondělí 25.04.2016 08:30 do
Úterý 26.04.2016 15:00
Místo Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana Uherské Hradiště
Jméno
Kontaktní telefon 733456521
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

O Knihovnických Aktivitách

Místo konání:
Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana Uherské Hradiště  - Zlínský kraj

Knihovnická přehlídka OKnA (O KNihovnických Aktivitách) je celostátní  soutěžní přehlídka zajímavých a originálních knihovnických besed a pořadů. Název je symbolický a měl by otevírat okna novým možnostem v práci s literaturou            a dětským čtenářem. Přehlídku  organizuje Klub dětských knihoven SKIP s cílem prezentovat a ocenit nejlepší programy/besedy pro děti a mládež v knihovnách, které by se měly stát zdrojem inspirace pro ostatní knihovny. Soutěžní přehlídky OKnA se mohou zúčastnit knihovny a jejich zástupci, kteří je reprezentují, a to především pracovníci dětských oddělení. Přehlídka je dvoudenní a kromě samotné soutěžní části jsou připraveny pro diváky i soutěžící odborné semináře a dílny. Nechybí ani kulturní program, který připravuje knihovna, kde se přehlídka koná.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro odevzdání příspěvku:  31.01.2016

Termín pro registraci:  31.03.2016

Maximální počet účastníků:  80

Učastnický poplatek:  450 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů