Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Online nástroje pro zvýšení efektivity práce
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Online nástroje pro zvýšení efektivity práce

Událost Seminář
Čas 07.02.2019
od 10:00 am do 02:30 pm
Místo Klementinum 190, Praha 1
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, Praha 1  - Praha
(Počítačová učebna č. 144)

Seminář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven. Kurz představí nástroje, které šetří čas a zvyšují efektivitu práce. Seznámíte se s nástroji pro sdílení, organizaci pracovních úkolů, vytváření poznámek, úpravu obrázků a fotografií, převod formátů, organizaci osobních znalostí apod. Cílem kurzu je posílit sebedůvěru při práci s on-line nástroji a s technologiemi, najít si vhodný nástroj, který ulehčí pracovní či soukromé činnost a probudit zvídavost v objevování nových internetových služeb.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů