Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Ověřování informací v 21. století
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Ověřování informací v 21. století

Událost Seminář
Čas 07.02.2019
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608 621 693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská věděcká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(počítačová učebna, Velká Hradební 45)

Přednáška přinese informace o tom, jak rozvoj médií, internetu a sociálních sítí přinesl nové možnosti získávání a sdílení informací, ale také informační šum a nejistotu v tom, čemu a komu je možné věřit. Ověřování faktů se stává v současné době nezbytným. Představíme si jeho možnosti, limity a naši možnou roli v tomto procesu. Probereme otázky důvěry ve zdroje informací a prakticky si ověřování vyzkoušíme. Porozumíme také tomu, jak funguje naše mysl a proč máme často tendenci věřit informacím, jejichž kvalita je sporná.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  05.02.2019

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů