Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Práce se seniory v knihovnách
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Práce se seniory v knihovnách

Událost Seminář
Čas 23.10.2018
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Jméno Hladíková
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

Seminář se věnuje otázkám práce s lidmi seniorského věku. Zaměřuje se především na problematiku specifik stáří a stárnutí a různé strategie vyrovnávání se se stářím, na základě kterých pak lektorka spolu s účastníky odvozuje doporučení pro práci se staršími lidmi, a to jak v oblasti jejich sociálních, psychických a fyzických možností a omezení, tak v oblasti jejich vzdělávacích potřeb a zájmů. Další část semináře je věnována standardu "SeniorFriendly", jeho hlavním principům a možnostem aplikace v práci knihoven.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  200 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů