Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Projektový a procesní management s využitím počítačové podpory
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Projektový a procesní management s využitím počítačové podpory

Událost Seminář
Čas 08.09.2020
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Krajská knihovna v Pardubicích
Jméno
Kontaktní telefon 725 988 951
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Krajská knihovna v Pardubicích  - Pardubický kraj

Pokud máte úkol s jasným cílem, harmonogramem a víte, co k jeho realizaci budete potřebovat, máte projekt. Každý správný projekt má začátek a konec. Vedle toho ale děláte spoustu věcí, kterou jsou rutinní, opakují se – zkrátka agendu. To jsou procesy. Projekty a procesy potřebují odlišný přístup – jedině tak vám tyto techniky skutečně pomohou efektivně dosahovat výsledků. Jak na to? A co k tomu potřebujete?

Účastníci se díky kurzu naučí připravit kvalitní projekt a analyzovat procesy s využitím specializovaných webových nástrojů (Trello, Do, Asana, Google Suite apod.), nebo těch úplně obyčejných, jako je tužka a papír.

Lektor: Mgr. Vojtěch VOJTÍŠEK

Seminář je hrazen z dotace MK ČR (VISK2)

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů