Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce SENIOŘI V KNIHOVNĚ - KNIHOVNY PRO SENIORY
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

SENIOŘI V KNIHOVNĚ - KNIHOVNY PRO SENIORY

Událost Seminář
Čas 27.05.2014
od 09:30 am do 02:45 pm
Místo Liberec
Jméno
Kontaktní telefon 487883444
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Liberec  - Liberecký kraj
(Krajská vědecká knihovna v Liberci)

Seminář pořádá regionální organizace SKIP Libereckého kraje ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci. Je určena všem knihovnám, které pracují se seniorskou populací a zajímají se o možné aktivity, které lze realizovat v knihovnách a nabídnout této  uživatelské skupině.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů