Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce (Školní) čtenářské kluby - radost ze čtení
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

(Školní) čtenářské kluby - radost ze čtení

Událost Seminář
Čas 13.11.2019
od 08:30 am do 05:00 pm
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 542532146
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj

 

Seminář je speciálním přídavkem ke třem klasickým seminářům pořádaným každoročně Centrem dětského čtenářství Knihovny Jiřího Mahena v Brně. Je připraven jako bonus k 10. výročí existence Centra dětského čtenářství a bude se tematicky jednat o (Školní) čtenářské kluby – radost ze čtení, kde se účastníci budou moct vzdělat v oblasti zakládání čtenářských klubů, vyzkouší si řadu metod práce s knihou a osvojí si zajímavé techniky práce s dětskými čtenáři. Z tohoto akreditovaného školení získají certifikát. Seminář budou vést zkušení lektoři organizace Nová škola, o.p.s.


Seminář je pořádaný Centrem dětského čtenářství při Knihovně Jiřího Mahena v Brně a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

 

Podrobný program semináře naleznete zde a na adrese: https://www.kjm.cz/centrum-detskeho-ctenarstvi v průběhu měsíce října 2019.

 

Přihlašování bude umožněno spolu se zveřejněním programu v říjnu 2019.

 

Těšíme se na Vaši účast.

 

 

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
začátečníci , mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Není požadovaná žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  01.11.2019

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  500 Kč    pro členy SKIP:  500 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů