Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství VIII.
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství VIII.

Událost Seminář
Čas 13.11.2019
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Přerov
Jméno
Kontaktní telefon 581334061
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Není hrdina jako hrdina ...

Místo konání:
Přerov  - Olomoucký kraj

Literatura pro děti a mládež ráda pracuje s tématem tzv. "nehrdinský hrdina" - ať už chlapce nebo dívky, který se hrdinou stává víceméně proti své vůli, často ani sám neví jak. Co obnáší být hrdinou a co to vlastně znamená? Vždyť termín "hrdina/hrdinka románu" se obecně používaného hlavní literární postavu - to ho však automaticky nepředurčuje, aby se jím stal. Anebo snad ano? Pro někoho jiného? Podoby hrdinství mohou být různě dané věkem, prostředím, událostmi … Nemusí jít vždy jen o záchranu světa, civilizace nebo vesmíru vůbec. I všední den může mít své hrdiny. A když už nějakého hrdinu máme, musí být vždy kladný?

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Edit librarian event

Akce dokumentů