Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba atraktivní prezentace
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Tvorba atraktivní prezentace

Událost Seminář
Čas 06.11.2018
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 125
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna, 6. patro)

V kurzu se účastníci naučí pracovat se dvěma volně dostupnými softwary, díky kterým budou jejich prezentace, plakáty či příspěvky poutavé a nepřehlédnutelné.

Prvním z nástrojů je Prezi. Jde o program, který vám umožňuje vytvářet dynamické a zajímavé prezentace. Pro tvorbu můžete využít některou z přednastavených šablon, nebo si vytvořit prezentaci zcela podle sebe. Vkládání multimediálního obsahu je v Prezi samozřejmostí.

Druhým nástrojem je Canva. Velké množství šablon a návrhů v různých formátech, které Canva nabízí, vám umožní vytvářet neotřelé pozvánky na akce, příspěvky na web či sociální sítě.

Prezi i Canva fungují v online prostředí, vaši tvorbu tedy máte po ruce kdykoliv jste připojeni k internetu. Užitečné také může být jednouché sdílení práce se svými spolupracovníky.

Lektor: Mgr. Michaela Mrázová

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  8

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů