Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba plakátů s použitím infografiky
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Tvorba plakátů s použitím infografiky

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 27.11.2018
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Jméno Hladíková
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

Knihovníci se v rámci kurzu obeznámí s pravidly tvorby infografiky a pravidly grafické prezentace dat. Dále se naučí, jak je možné využít infografiku pro běžnou práci v knihovně a pro propagaci knihovny na veřejnosti. V rámci workshopu si vyzkouší vytvořit infografiku ze statistických dat knihovny. Učastníci si proto mohou přinést statistický výkaz své knihovny za rok 2017. Dále se seznámí s ukázkami hotových infografik a možností jejich úpravy dle vlastní potřeby. Lektorky představí různé pomocné zdroje, které se při tvorbě infografiky hodí.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů