Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Videokonference jako prostředek pro vzdělávání v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Videokonference jako prostředek pro vzdělávání v knihovnách

Událost Seminář
Čas 11.08.2020
od 09:00 am do 11:00 am
Místo web
Jméno
Kontaktní telefon 221663339
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
web  - Praha

Milé kolegyně, milí kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na online seminář "Videokonference jako prostředek pro vzdělávání v knihovnách" s Evou Cerniňákovou, vedoucí knihovny JABOK a doktorandkou na ÚISK FF UK. Přednášející se podělí o své praktické zkušenosti z realizace online vzdělávání a výuky např. na Ústavu informačních studií a knihovnictví FF UK, VOŠ Jabok nebo v Národní knihovně ČR.

Seminář se bude konat v úterý 11. srpna 2020 od 9 hod, skončíme nejpozději v 11 hod. Budeme se věnovat technickým i organizačním záležitostem, které jsou spojené se vzděláváním pomocí online konference. Zabrousíme i do oblasti online etikety a pedagogických přístupů, které jsou pro takovou formu vzdělávání vhodné.

Organizátorem akce je pražský SKIP ve spolupráci s NK ČR, akce je finančně podpořena z dotace Ministerstva kultury ČR v rámci programu Knihovna 21. století.

Spojíme se přes nástroj Jitsi Meet. Nemusíte se ničeho obávat, stačí Vám počítač, telefon či tablet a dobré připojení k internetu. Podrobné a srozumitelné instrukce Vám předem zašleme a budeme se snažit Vám případně s připojením pomoci.

Přihlašujte se přes formulář: https://forms.gle/X2FjZpbGSC7bQ5eq6 do 6. srpna 2020. Kapacita je omezená.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  06.08.2020

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů