Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK 2 - Mobilní výukové programy pro Android
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

VISK 2 - Mobilní výukové programy pro Android

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 24.10.2018
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(PC učebna VKOL, Ostružnická 3, Olomouc)

Udělejte své vzdělávací lekce zábavnější a naučte se používat mobilní aplikace pro operační systém Android. Na semináři se seznámíte s vhodnými aplikacemi, které lze využít a obohatit tak lekce o prvek atraktivní pro děti i mládež. Značná část semináře bude věnována samostatné práci s aplikacemi.

Lektor: Mgr. Jiří Zacpal, Ph.D., Katedra informatiky UP Olomouc

Podmínkou účasti je vlastní mobilní zařízení s OS Android (chytrý telefon) a znalost základní práce s ním - tj. umět stáhnout a spustit aplikaci.

Akce byla finančně podpořena MK ČR v rámci projektu VISK 2 a je pro knihovníky knihoven evidovaných u MK ČR zdarma. Účastníci obdrží dokument o absolvování.

Přihlášky prostřednictvím webového formuláře na webu VKOL: https://www.vkol.cz/kalendar-akci-prihlaska.php?akce=visk-2-mobilni-vyukove-programy-pro-android

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  základní znalost OS Android (umět stáhnout a spustit aplikaci)

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Edit librarian event

Akce dokumentů