Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Výroční zasedání ČNS IAML
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail martin.ledinsky@me.com

 

Výroční zasedání ČNS IAML

Událost Seminář
Čas Úterý 23.10.2018 10:00 do
Středa 24.10.2018 13:00
Místo Praha 1
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha 1  - Praha
(Národní knihovna ČR, Klementinum 190, zasedací sál č. 136 (1. patro))

Pro pracovníky hudebních oddělení knihoven, hudebních muzeí a dalších hudebních institucí a členy České národní skupiny IAML (International Association of Music Libraries, Archives and Documentation Centres).

 

Program:

ČNS IAML – Zpráva o činnosti, zpráva o hospodaření, informace o mezinárodním kongresu IAML 2018 v Lipsku, kongres IAML v roce 2020 v Praze (Zoja Seyčková, Zuzana Petrášková, Jana Navrátilová, Jitka Málková, Irena Veselá)

Vystoupení prezidenta mezinárodního IAML (S. Hrabia)

Zajímavosti z historie IAML (J. Hůlek)

Novinky v katalogizaci hudebnin (H. Borková)

Prohlídka hudebního odd. NK

Markéta Kabelková, Národní muzeum-České muzeum hudby: Hudebně historické oddělení NM-ČMH

V. Reiterrerová: Berta Foersterová-Lautererová

Výstava o J. B. Foerstrovi

Koncert v Zrcadlové kapli Klementina

Letem světem: od války až po založení republiky - parodické písničky na císaře, témata válka, hlad, mír, legie, TGM, euforie i první problémy mladého státu (sdružení Ostravská bandaska - housle, klavír, zpěv; moderuje V. Velek)

Hudba v prvních letech samostatné republiky - prezentace hudebních materiálů z fondu MKP k 100. výročí ČSR (J. Navrátilová, S. Čolovic)

JUDr. Faladová – autorské právo

Aktuální problémy vydavatelů – zkušenosti a postřehy (E. Velická, šéfredaktorka hudebního vydavatelství Bärenreiter Praha)

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnGhXWQXcbvn2L8I99B2VYBnQ2qkz0aU7pVDll1L9uhePmqg/viewform Program: www.nkp.cz/iaml

Edit librarian event

Akce dokumentů