Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Web knihovny jako nástroj marketingové propagace
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Web knihovny jako nástroj marketingové propagace

Událost Seminář
Čas 10.10.2016
od 08:00 am do 11:30 am
Místo Městská knihovna v Praze - Mariánské náměstí 1
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze - Mariánské náměstí 1  - Praha
(PC učebna)

Kurz zahrnuje několik tematických částí, ve kterých se dozvíte jak vytvořit internetovou prezentaci, probereme základy komunikace na sociálních sítích a přiblížíme vám, jak s těmito marketingovými prostředky pracujeme v MKP.

Svým obsahem je kurz zaměřen zejména na laiky, či začátečníky, kteří s tímto tématem nemají příliš zkušenosti. Pro pochopení tématu je však nutná základní počítačová a internetová gramotnost na uživatelské úrovni.

Lektor: Jakub Jebavý

Kurz je spolufinancován z grantu MK ČR  (program VISK 2)

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů