Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Archiv aktualit Kouzelné čtení

Kouzelné čtení

Vážení knihovníci,
seznamte se s Kouzelným čtením https://www.kouzelnecteni.cz/ . Knihy s elektronickou tužkou se staly věrným kamarádem dětí a nepostradatelným pomocníkem rodičů v mnoha rodinách. Věříme, že obohatí i nabídku vaší knihovny a potěší vaše čtenáře.
Jak elektronická tužka funguje? Je to velmi jednoduché. Slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. S pomocí elektronické Albi tužky knihy poutavou formou předají nejen spoustu užitečných informací, ale převypráví celé příběhy. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě neumí číst. Pro svou velkou rozmanitost je však Kouzelné čtení využíváno i staršími dětmi a dospělými. Kromě knih najdete v nabídce i interaktivní mluvící pexesa, puzzle a další vědomostní nebo postřehové hry. Světem zábavy čtenáře provází hlasy známých českých osobností.
Díky velkému zájmu jsme se rozhodli vyjít vám, knihovníkům, vstříc, a tak si nyní můžete Kouzelné čtení do knihovny zakoupit s bezkonkurenční slevou 30 %.
Objednávky knihoven jsou vyřizovány prostřednictvím speciálního e-shopu. V nabídce najdete kromě Kouzelného čtení i deskové a karetní hry a drobné dárky. Na všechny tyto položky platí sleva 30 %. Stačí jen zaregistrovat vaši knihovnu a můžete začít objednávat.
Ozvěte se nám, rádi vám s registrací a objednávkou pomůžeme!
Jana Vosáhlová, Albi
e-mail: jana.vosahlova@albi.cz, tel. 730 598 146

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce