Nacházíte se zde: Úvod Členství Elektronická konference SKIP

Elektronická konference SKIP

— Kategorie:

V elektronické konferenci s názvem SKIP jsou zařazeni všichni individuální i institucionální členové Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR, u kterých známe emailovou adresu. V konferenci je zahrnuto aktuálně přibližně 1200 adres.

Příspěvky zasílejte na adresu: skip@konference.cvut.cz

Využijte konferenci SKIP pro informování o aktivitách SKIP na všech úrovních i k odborné diskusi. Vyhněte se zasílání seznamů vyřazené literatury, dotazům typu co kdo napsal, apod.

K tomu jsou určeny  jiné oborové konference.

Neposílejte do konference také obsáhlé či nebezpečné přílohy, maximální povolená velikost emailové zprávy včetně příloh je 1MB. Z konference se můžete samozřejmě odhlásit. Pokud potřebujete změnit adresu, zařadit nového člena apod., kontaktujte kolegu Romana Giebische Roman.Giebisch@nkp.cz. Pokud některý institucionální člen potřebuje změnit adresu nebo vložit více adres, ozvěte se.

Všeobecné informace o konferenci naleznete na adrese:

https://andrea.vc.cvut.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/skip

Pokud se někdy budete chtít odhlásit, nebo změnit nějaké nastavení svého účastnického konta (změnit heslo, digest a podobně…), navštivte konfigurační stránku na adrese:

https://andrea.vc.cvut.cz/cgi-bin/mailman/options/skip/roman.giebisch%40nkp.cz

Konfiguraci můžete udělat i pomocí e-mailového klienta, pokud zašlete na adresu:  Skip-request@cvut.cz slovo help v těle dopisu, dostanete podrobnější informace.

Pro změnu konfigurace, nebo pro odhlášení, budete potřebovat zadat heslo. Teď máte nastavené heslo, které vám je zasláno při přihlášení. Pokud své heslo zapomenete, nevadí, každý měsíc dostanete dopis, ve kterém Vám připomeneme nejen heslo, ale i do kterých konferencí jste na serveru cvut.cz přihlášení. Kromě toho si kdykoliv můžete nechat heslo zaslat kliknutím na tlačítko na konfigurační stránce.

Věříme, že konference SKIP prospěje vzájemné komunikaci.

Další elektronické konference SKIP:

Skipjc
Konference SKIPJC je určena pro knihovnice, knihovníky a knihovny z jihočeského SKIP
Příspěvky zasílejte na adresu: skipjc@konference.cvut.cz

Skipsc
Interní list středočeské organizace SKIP
Kontaktní osoba: Lada Schovánková stredocesky_skip@centrum.cz

SKIP10
Uzavřená a moderovaná konference pro členy SKIP Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Přispívat do ní mohou pouze přihlášení a moderátorem schválení členové

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce