Nacházíte se zde: Úvod Odborné orgány Klub tvořivých knihovníků Ceny pro knihovnické soutěže Cena Papilio bibliothecalis pro Středočeský SKIP

Cena Papilio bibliothecalis pro Středočeský SKIP

Cena Papilio bibliothecalis pro Středočeský SKIP . výzva, organizace akce a termíny

Text výzvy:

Středočeský SKIP každoročně uděluje cenu Papilio bibliothecalis knihovníku/knihovnici za celoživotní práci v oboru nebo výjimečný počin. Oceněním, jak název napovídá, je motýlek a to buď keramický, skleněný či jakýkoliv.

Naše představa je velikost 10 x 10 cm, výška asi ty 20 cm max v případě použití keramiky. Jinak se fantazii meze nekladou. Cena se uděluje jedna a to každým rokem (či bude udělována, letošní rok byl totiž první :-)))

Chtěla jsem Vás tedy požádat jménem středočeského SKIPu o vytvoření nějakých návrhu, uvedení jejich ceny a samozřejmě doby nutné na výrobu motýlka. Akce se bude konat na přelomu leden/únor 2012. Pokud byste nestihli nic vyrobit do příštího ročníku, nic se neděje, použilo by se to v ročníku následujícím.

Pro představu o akci i o motýlcích zasílám odkaz na članky i fotografie z předchozího ročníku:

http://www.skipcr.cz/regiony/02-stredocesky-region/papilio-bibliothecalis

http://skip02.rajce.idnes.cz/Novorocni_SKIPovani_2011/

Organizace, termíny :

Jelikož je proces výběru z vytvořených návrhů včetně  komunikace kolem této aktivity poněkud zdlouhavý, prosím, pokuste se stihnout vyrobit rovnou již hotový výrobek (s nadějí, že bude vybrán) do 30.11.2011.  Do tohoto data, pošlete prosím, fotografii  svého výrobku (fotografie z různých stran) a bližší popis výrobku - rozměrů, materiálu, ceny  apod. - na adresu balbal@seznam.cz mailem s přemětem KTK - motýl. Vybírat budou zástupci vedení Středočeského SKIPu.

V případě, že by Váš výrobek nebyl vybrán, prosím, abyste se nezlobili a byli ochotni jej schovat pro nějakou nejbližší výstavu členů KTK nebo jej použít k jiným vlastním (soukromým) účelům.

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce