Nacházíte se zde: Úvod Regiony 04 Plzeňský region Aktuality Setkání s fyzioterapeutem

Setkání s fyzioterapeutem

— Kategorie:

Základní teoretické informace ke správnému držení těla, sezení, fyziologickému pohybu a získáte dobré rady, doporučení a zkusíte si jednoduché cviky na protažení a uvolnění, využitelné i v krátké pracovní pauze.

Regionální výbor SKIP Plzeňského kraje si Vás dovoluje pozvat na setkání s fyzioterapeutem, které se bude konat v úterý 4. února 2020 od 9:00 hod. (cca do 11:00 hod.) ve Vzdělávacím centru Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje v Plzni, Smetanovy sady 2 (1. poschodí). Workshop na pomoc osobám se sedavým zaměstnáním povede Bc. Stanislav Velík, absolvent Fakulty zdravotnických studií ZČU v Plzni.

Čekají Vás základní teoretické informace ke správnému držení těla, sezení, fyziologickému pohybu a získáte dobré rady, doporučení a zkusíte si jednoduché cviky na protažení a uvolnění, využitelné i v krátké pracovní pauze. Odborně se téma nazývá kompenzační cvičení jako prostředek vyrovnávání svalových dysbalancí u osob se sedavým zaměstnáním, to jen na doplnění J

Počet účastníků je limitován, počítáme s menší skupinou do 20 účastníků. V případě zájmu budeme jednat o dalším termínu.

Zájemce prosíme o potvrzení účasti registrací vyplněním formuláře: http://bit.ly/Setkani-s-fyzioterapeutem

Více informací o této události...

Událost
  • Seminář
Čas 04.02.2020
od 09:00 am do 11:00 am
Místo Vzdělávací centrum Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje v Plzni, Smetanovy sady 2 (1. poschodí).
Jméno Hana Hendrychová
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce